Piwik Web Analytics (7.x-2.8) - en to ca translation catalogue (54 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Value
ca: Valor

en: Search
ca: Cerca

en: Name
ca: Nom

en: General settings
ca: Paràmetres generals

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: Statistics
ca: Estadístiques

en: Page
ca: Pàgina

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Roles
ca: Rols

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Users
ca: Usuaris

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Entreu una pàgina per línia com camins de Drupal. El caràcter '*' és un comodí. Exemples de camí són %blog per la pàgina de bloc i %blog-wildcard per a cada bloc personal. %front és la portada.

en: Messages
ca: Missatges

en: Visit
ca: Visita

en: Scope
ca: Àmbit

en: Privacy
ca: Privacitat

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
ca: Si es tria el mode PHP, entreu codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot rompre el vostre lloc Drupal.

en: Depends on: !dependencies
ca: Depèn de: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
ca: @module (<span class="admin-disabled">desactivat</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
ca: @module (<span class="admin-enabled">activat</span>)

en: Error message
ca: Missatge d'error

en: Add tracking to specific pages
ca: Afegir el seguiment a pàgines concretes

en: Warning message
ca: Missatge d'avís

en: User specific tracking settings
ca: Paràmetres de seguiment específics d'usuari

en: Custom tracking settings
ca: Paràmetres de seguiment personalitzat

en: Track internal search
ca: Fes seguiment de la cerca interna

en: Not restricted
ca: Sense restriccions

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
ca: Especifiqueu pàgines utilitzant els seus camins. Introduïu un camí per línia. El caràcter '*' és un comodí. Camins d'exemple en són %blog per a la pàgina del bloc i %blog-wildcard per cada bloc personal. %front és la portada.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
ca: Pàgines en les que aquest codi PHP retorna <code>TRUE</code> (només per experts)

en: Pages or PHP code
ca: Pàgines o codi PHP

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
ca: Si s'ha escollit l'opció PHP, introduïu un codi PHP entre %php. Tingueu en compte que executar codi PHP incorrecte pot trencar el vostre lloc Drupal.

en: Not customizable
ca: No personalitzable

en: Restricted to certain pages
ca: Restringit a certes pàgines

en: Requires: !module-list
ca: Requereix: !module-list

en: Tracking scope
ca: Abast del seguiment

en: Allow users to customize tracking on their account page
ca: Permet als usuaris personalitzar el seguiment a la seva pàgina de compte

en: Tracking on by default, users with %permission permission can opt out
ca: Seguiment activat per defecte, els usuaris amb el permís %permission poden decidir que no se'ls segueixi

en: Tracking off by default, users with %permission permission can opt in
ca: Seguiment desactivat per defecte, els usuaris amb el permís %permission poden decidir que se'ls segueixi

en: Every page except the listed pages
ca: A cada pàgina excepte les pàgines llistades

en: The listed pages only
ca: Només les pàgines llistades

en: Links and downloads
ca: Enllaços i descàrregues

en: Track clicks on mailto links
ca: Segueix els clics dels enllaços mailto

en: List of download file extensions
ca: Llistat d'extensions de fitxers de descàrrega

en: What are you tracking?
ca: De què estàs fent el seguiment?

en: A single domain (default)
ca: Un únic domini (per defecte)

en: One domain with multiple subdomains
ca: Un domini amb múltiples subdominis

en: Examples: @domains
ca: Exemples: @domains

en: Add to the selected roles only
ca: Afegeix només als rols seleccionats

en: Add to every role except the selected ones
ca: Afegeix a cadascun dels rols excepte els seleccionats

en: If none of the roles are selected, all users will be tracked. If a user has any of the roles checked, that user will be tracked (or excluded, depending on the setting above).
ca: Si cap dels rols no està seleccionat, tots els usuaris seran seguits. Si un usuari té algun dels rols marcats, aquest usuari serà seguit (o exclós, depenent del paràmetre de més amunt).

en: Track messages of type
ca: Fes seguiment de missatges de tipus
