Piwik Web Analytics (7.x-2.8) - en to lt translation catalogue (57 entries)

en: Pages
lt: Puslapiai

en: Value
lt: Reikšmė

en: Search
lt: Paieška

en: Name
lt: Pavadinimas

en: General settings
lt: Pagrindinės nuostatos

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Statistics
lt: Statistika

en: Page
lt: Puslapis

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Roles
lt: Rolės

en: Downloads
lt: Atsisiuntimai

en: Users
lt: Nariai

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Įveskite vieną puslapį į eilutę. Naudokite  '*' simbolį visiems. Pvz.: Kelias yra %blog, o %blog-wildcard yra kiekvienam asmeniniam tinklaraščiui. %front yra pirmam puslapiui

en: Messages
lt: Žinutės

en: If the PHP-mode is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP-code can break your Drupal site.
lt: Jei pasirinkta php, įveskite kodą tarp %php. Atminkite, neteisingas php kodas gali įtakoti Drupal svetainės veikimą.

en: Add if the following PHP code returns <code>TRUE</code> (PHP-mode, experts only).
lt: Ir jei PHP kodas grąžina <code>TRUE</code> (tik išmanantiems PHP)

en: Depends on: !dependencies
lt: Priklauso nuo: !dependencies

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-disabled">išjungtas</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
lt: @module (<span class="admin-enabled">įjungtas</span>)

en: Error message
lt: Klaidos žinutė

en: Add to every page except the listed pages.
lt: Pridėti kiekvienam puslapiui išskyrus nurodytam žemiau.

en: Add to the listed pages only.
lt: Pridėti tik nurodytiems puslapiams.

en: Add tracking to specific pages
lt: Pridėti sekimą specifiniams puslapiams

en: Warning message
lt: Įspėjimo žinutė

en: User specific tracking settings
lt: Specifinės narių sekimo nuostatos

en: Custom tracking settings
lt: Savito sekimo nuostatos

en: Users cannot control whether they are tracked or not.
lt: Nariai negali valdyti, ar jie yra sekami, ar ne.

en: Track users by default, but let individual users to opt out.
lt: Sekti narius pagal nutylėjimą, bet leisti kiekvienam nustatyti kitaip.

en: Do not track users by default, but let individual users to opt in.
lt: Nesekti narių pagal nutylėjimą, bet leisti kiekvienam nustatyti kitaip.

en: Allow individual users to customize the visibility of tracking in their account settings. Only users with %permission permission are allowed to set their own preference.
lt: Leisti nariams tvarkyti sekimą jų paskyros nuostatose. Nariai tik turintys %permission leidimą galės nustatyti savo nuostatas.

en: opt-in or out of tracking
lt: įjungti išjungti sekimą

en: Role specific tracking settings
lt: Specifinės rolių sekimo nuostatos

en: Add tracking for specific roles
lt: Pridėti sekimą tam tikroms rolėms

en: Page specific tracking settings
lt: Specifinės puslapių sekimo nuostatos

en: Link tracking settings
lt: Nuorodos sekimo nuostatos

en: File extensions to track
lt: Sekami failų plėtiniai.

en: A pipe separated list of file extensions that should be tracked when clicked with regular expression support. Example: !extensions
lt: Vamzdeliu | atskirtas bylų plėtinių sąrašas, kuris bus sekamas, kai paspaudžiama nuoroda. Pavyzdžiui: !extensions

en: Cache tracking code file locally
lt: Talpinti sekimo kodą lokaliai į spartinančiąją atmintį

en: <a href="@url">Public file transfers</a> must be enabled to allow local caching.
lt: <a href="@url">Viešas bylų atsisiuntimas</a> turi būt įjungtas, kad būtų įmanoma talpinti į spartinančiąją atmintį.

en: Track translation sets as one unit
lt: Sekti vertimo rinkinius kaip vieną vienetą

en: When a node is part of a translation set, record statistics for the originating node instead. This allows for a translation set to be treated as a single unit.
lt: Kai mazgas yra dalis vertimo rinkinio, į statistiką rašyti originalų mazgą. Tai leidžia vertimą nustatyti kaip vieną vienetą.

en: Track internal search
lt: Sekti vidinę paiešką

en: Custom JavaScript code
lt: Savitas JavaScript kodas

en: Code snippet (before)
lt: Kodo fragmentas (prieš)

en: Code snippet (after)
lt: Kodo fragmentas (po)

en: JavaScript scope
lt: JavaScript sritis

en: Do not include the &lt;script&gt; tags in the javascript code snippets.
lt: Neįterpkite  &lt;script&gt; žymių javascript kode.

en: Not restricted
lt: Be apribojimų

en: Status message
lt: Būsenos žinutė

en: Specify pages by using their paths. Enter one path per line. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
lt: Nurodykite puslapius pagal jų kelius. Vienas kelias eilutėje. Simbolis '*' kaip pakaitinis elementas. Pavyzdžiui %blog tinklaraščio puslapis %blog-wildcard kiekvienam asmeniniui tinklaraščiui. %front pirmam puslapiui.

en: Pages on which this PHP code returns <code>TRUE</code> (experts only)
lt: Puslapiai kuriuose PHP kodas grąžina<code>TRUE</code> (tik patyrusiems)

en: Pages or PHP code
lt: Puslapiai ar PHP kodas

en: If the PHP option is chosen, enter PHP code between %php. Note that executing incorrect PHP code can break your Drupal site.
lt: Jei PHP pasirinkta, įveskite PHP kodą tarp %php. Atminkite, kad neteisingas PHP kodas gali sutrikdyti Drupal svetainės darbą.

en: Not customizable
lt: Nepritaikoma

en: Restricted to certain pages
lt: Apriboti tam tikriems puslapiams

en: Requires: !module-list
lt: Reikia: !module-list
