Piwik Web Analytics (7.x-2.9) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Not restricted
eu: Murrizketarik gabe

en: Not customizable
eu: Ezin du egokitu

en: Restricted to certain pages
eu: Orri konkretuetan murriztua

en: A single domain
eu: Domeinu bakarra

en: No privacy
eu: Pribatutasunik gabe
