Piwik Reports (7.x-2.0-alpha1) - en to af translation catalogue (8 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Actions
af: Aksies

en: Overview
af: Oorsig

en: Settings
af: Verstellings

en: Keywords
af: Sleutelwoorde

en: Statistics
af: Statistieke

en: Filter
af: Filtreer

en: Hits
af: Treffings
