Piwik Reports (7.x-2.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Actions
ast: Aiciones

en: Overview
ast: Vista xeneral

en: Settings
ast: Preferencies

en: Label
ast: Etiqueta

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Statistics
ast: Estadístiques

en: Filter
ast: Filtru
