Piwik Reports (7.x-2.0-alpha1) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Actions
be: Дзеянні

en: Overview
be: Агляд

en: Settings
be: Налады

en: Label
be: Подпіс

en: Keywords
be: Ключавыя словы

en: Statistics
be: Статыстыка

en: Filter
be: Фільтраваць

en: Today
be: Сёння

en: Yesterday
be: Учора

en: Hits
be: Хіты

en: Visitors
be: Наведвальнiкi
