Piwik Reports (7.x-2.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (10 entries)

en: Pages
bg: Страници

en: Actions
bg: Действия

en: Overview
bg: Обзор

en: Settings
bg: Настройки

en: Label
bg: Заглавие

en: Keywords
bg: ключови думи

en: Statistics
bg: Статистики

en: Filter
bg: Филтър

en: Hits
bg: Посещения

en: Visitors
bg: Посетителите
