Piwik Reports (7.x-2.0-alpha1) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Pages
dz: ཤོག་ལེབ་ཚུ།

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Statistics
dz: ཚད་རྩིས་

en: Filter
dz: ཚགས་མ།

en: Hits
dz: གྲགས་ཐོབ།
