Piwik Reports (7.x-2.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (12 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Actions
hr: Akcije

en: Overview
hr: Pregled

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Statistics
hr: Statistike

en: Filter
hr: Pročisti

en: No data available.
hr: Nema dostupnih podataka.

en: Today
hr: Danas

en: Hits
hr: Posjete

en: Visitors
hr: Posjetitelji
