Piwik Reports (7.x-2.0-alpha1) - en to id translation catalogue (14 entries)

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: Actions
id: Tindakan-tindakan

en: Overview
id: Sekilas

en: Settings
id: Pengaturan

en: Keywords
id: Kata kunci

en: Last month
id: Bulan lalu

en: Statistics
id: Statistik

en: Filter
id: Saring

en: Today
id: Hari ini

en: Yesterday
id: Kemarin

en: Search engines
id: Mesin pencari

en: Last week
id: Pekan lalu

en: Last year
id: Tahun lalu

en: Visitors
id: Para pengunjung
