Piwik Reports (7.x-2.0-alpha1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Pages
os: Фæрстæ

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Overview
os: Афæлгæст

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Label
os: Нысан
