Piwik Reports (7.x-2.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Actions
ru: Действия

en: Overview
ru: Обзор

en: Settings
ru: Настройки

en: Label
ru: Метка

en: Times
ru: Время

en: Keywords
ru: Ключевые слова

en: Last month
ru: Последний месяц

en: Statistics
ru: Статистика

en: Filter
ru: Фильтр

en: Downloads
ru: Загрузки

en: No data available.
ru: Нет доступных данных.

en: Today
ru: Сегодня

en: Yesterday
ru: Вчера

en: Configurations
ru: Конфигурации

en: Hits
ru: Переходы

en: Search engines
ru: Поисковые системы

en: Referers
ru: Рефереры

en: Last week
ru: Последняя неделя

en: Last year
ru: Последний год

en: Websites
ru: Вебсайты

en: Piwik configuration
ru: Настройка Piwik

en: Visitors in time period by week
ru: Посетители по неделям

en: Visitors in time period by day
ru: Посетители по дням

en: Browser families
ru: Семейства браузеров

en: Operating systems
ru: Операционные системы

en: Screen resolutions
ru: Разрешения экранов

en: Loading data...
ru: Загрузка данных...

en: Visitors
ru: Посетители

en: Locations provider
ru: Провайдер локаций

en: Evolution
ru: Эволюция

en: Search engines & keywords
ru: Поисковые движки и запросы

en: Visits
ru: Посещения

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
ru: Надо сделать: добавить сюда строку описания.

en: Piwik Reports
ru: Отчеты Piwik
