Piwik Reports (7.x-2.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (9 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Actions
sl: Akcije

en: Overview
sl: Pregled

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Label
sl: Oznaka

en: Keywords
sl: Ključne besede

en: Statistics
sl: Statistika

en: Today
sl: Danes

en: Hits
sl: Zadetki
