Piwik Reports (7.x-2.0-alpha1) - en to ug translation catalogue (8 entries)

en: Pages
ug: بەت

en: Actions
ug: مەشغۇلاتلار

en: Overview
ug: قىسقىچە ئەھۋالى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Label
ug: بەلگە

en: Filter
ug: سۈزۈش

en: Hits
ug: كۆرۈش قېتىم سانى

en: Visitors
ug: زىيارەتچىلەر
