Piwik Reports (7.x-2.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (40 entries)

en: Pages
hu: Oldalak

en: Actions
hu: Műveletek

en: Overview
hu: Áttekintés

en: Settings
hu: Beállítások

en: Label
hu: Címke

en: Times
hu: Napszak

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Last month
hu: Múlt hónapban

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Filter
hu: Szűrő

en: Downloads
hu: Letöltések

en: No data available.
hu: Nincs elérhető adat.

en: Today
hu: Ma

en: Yesterday
hu: Tegnap

en: Configurations
hu: Beállítások

en: Hits
hu: Találatok

en: Search engines
hu: Keresőmotorok

en: Referers
hu: Hivatkozók

en: Last week
hu: Múlt hét

en: Last year
hu: Tavaly

en: Websites
hu: Webhelyek

en: Piwik configuration
hu: Piwik beállítások

en: Visitors in time period by week
hu: Látogatók adott időszakban, heti bontásban

en: Visitors in time period by day
hu: Látogatók adott időszakban napi bontásban

en: Browser families
hu: Böngészőcsaládok

en: Operating systems
hu: Operációs rendszerek

en: Screen resolutions
hu: Képernyőfelbontások

en: Visit per local time
hu: Látogatások helyi idő szerint

en: You do not have any reports.
hu: Nincs jelentés.

en: Filter time period
hu: Időtartam szűrése

en: Loading data...
hu: Adatok betöltése...

en: Reports on your website visitors, your popular pages, the search engines keywords they used... and so much more.
hu: Jelentések a weboldal látogatóiról, a népszerű oldalakról, a keresőszavakról és sok egyébről.

en: Visitors
hu: Látogatók

en: Locations provider
hu: Helyszínek szolgáltatója

en: Outlinks
hu: Kimenő hivatkozások

en: Evolution
hu: Fejlődés

en: Search engines & keywords
hu: Keresőmotorok és kulcsszavak

en: Adds Piwik reports to Drupal reports section.
hu: Hozzáadja a Piwik jelentéseket a Drupal jelentésekhez.

en: Visits
hu: Látogatások

en: Piwik web analytics
hu: Piwik Web Analytics
