Piwik Reports (7.x-2.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (18 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Actions
pt: Ações

en: Overview
pt: Visão geral

en: Settings
pt: Configurações

en: Label
pt: Rótulo

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Last month
pt: Último mês

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Filter
pt: Filtrar

en: No data available.
pt: Nenhum registro disponível.

en: Today
pt: Hoje

en: Yesterday
pt: Ontem

en: Configurations
pt: Configurações

en: Search engines
pt: Mecanismos de busca

en: Last week
pt: Semana passada

en: Last year
pt: Ano passado

en: You do not have any reports.
pt: Você não tem nenhum relatório.

en: Visitors
pt: Visitantes
