Piwik Reports (7.x-3.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Actions
fil: Mga gawain

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: Settings
fil: Mga pagtatakda

en: Filter
fil: Salain

en: Reports
fil: Mga ulat
