Piwik Reports (7.x-3.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (10 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Actions
hi: क्रियाएँ

en: Overview
hi: समीक्षा

en: Settings
hi: स्थापनायें

en: Keywords
hi: संकेतशब्द

en: Last month
hi: पिछले महीने

en: Statistics
hi: आँकड़े

en: Filter
hi: फिल्टर

en: Today
hi: आज

en: Reports
hi: रपट
