Piwik Reports (7.x-3.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Pages
kn: ಪುಟಗಳು(_e):

en: Actions
kn: ಕಾರ್ಯಗಳು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Keywords
kn: ಮುಖ್ಯಶಬ್ಧಗಳು

en: Statistics
kn: ಅಂಕಿಅಂಶಗಳು

en: Filter
kn: ಶೋಧಕ(Filter)

en: Downloads
kn: ಡೌನ್‌ಲೋಡ್‌ಗಳು

en: Today
kn: ಇಂದು

en: Yesterday
kn: ನಿನ್ನೆ
