Piwik Reports (7.x-3.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ps: پاڼې

en: Actions
ps: چارې

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Settings
ps: امستنې

en: Keywords
ps: آرويىونې

en: Statistics
ps: احسائيه

en: Filter
ps: چاڼ

en: Today
ps: نن

en: Reports
ps: راپورونه

en: Visitors
ps: ليدونکي
