Piwik Reports (7.x-3.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (16 entries)

en: Pages
pt: Páginas

en: Overview
pt: Vista global

en: Settings
pt: Definições

en: Keywords
pt: Palavras-chave

en: Last month
pt: No mês passado

en: Statistics
pt: Estatísticas

en: Filter
pt: Filtro

en: Downloads
pt: Descargas

en: Today
pt: Hoje

en: Yesterday
pt: Ontem

en: Search engines
pt: Motores de Busca

en: Reports
pt: Relatórios

en: Last week
pt: Na semana passada

en: Last year
pt: No ano passado

en: Tracking
pt: Rastreamento

en: Visitors
pt: Visitantes
