Piwik Reports (7.x-3.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Actions
sq: Veprimet

en: Overview
sq: Panorama

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Keywords
sq: Fjalë kyçe

en: Statistics
sq: Statistikat

en: Filter
sq: Filtri

en: Reports
sq: Raportet
