Piwik Reports (7.x-3.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Pages
ar: الصفحات

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Overview
ar: نظرة عامة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Keywords
ar: الكلمات المفتاحية

en: Last month
ar: الشهر الماضي

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Filter
ar: انتقاء

en: Today
ar: اليوم

en: Yesterday
ar: أمس

en: Reports
ar: التقارير

en: Last year
ar: السنة الماضية

en: Visitors
ar: الزوار
