Piwik Reports (7.x-3.0-alpha2) - en to el translation catalogue (15 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Overview
el: Επισκόπηση

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Statistics
el: Στατιστικά

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Today
el: Σήμερα

en: Search engines
el: Μηχανές αναζήτησης

en: Reports
el: Αναφορές

en: Configure the settings used to generate your Piwik tracking code.
el: Διευθέτηση των ρυθμίσεων για τη δημιουργία του κώδικα παρακολούθησης του Piwik.

en: Piwik HTTP URL
el: Διεύθυνση HTTP URL για το Piwik

en: Visitors
el: Επισκέπτες

en: The URL to your Piwik base directory. Example: "http://www.example.com/piwik/".
el: Η διεύθυνση URL για τη βασική διαδρομή για το Piwik. Παράδειγμα: "http://www.example.com/piwik/".
