Piwik Reports (7.x-3.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (8 entries)

en: Pages
hy: Էջեր

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Keywords
hy: Բանալի բառեր

en: Statistics
hy: Վիճակագրություն

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Today
hy: Այսօր

en: Reports
hy: Հաշվետվությունները
