Piwik Reports (7.x-3.0-alpha2) - en to km translation catalogue (10 entries)

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Actions
km: អំពើ

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Keywords
km: ពាក្យ​គន្លឹះ

en: Statistics
km: ស្ថិតិ

en: Filter
km: តម្រង

en: Today
km: ថ្ងៃនេះ

en: Reports
km: របាយការណ៍

en: Visitors
km: អ្នក​ទស្សនា
