Piwik Reports (7.x-3.0-alpha2) - en to ro translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Actions
ro: Acțiuni

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Settings
ro: Setări

en: Keywords
ro: Cuvinte cheie

en: Last month
ro: Ultima lună

en: Statistics
ro: Statistici

en: Filter
ro: Filtru

en: Today
ro: Azi

en: Reports
ro: Rapoarte

en: Visitors
ro: Vizitatori
