Piwik Reports (7.x-3.0-alpha3) - en to cs translation catalogue (16 entries)

en: Pages
cs: Stránky

en: Actions
cs: Akce

en: Overview
cs: Přehled

en: Settings
cs: Nastavení

en: Keywords
cs: Klíčová slova

en: Last month
cs: Minulý měsíc

en: Statistics
cs: Statistiky

en: Filter
cs: Filtr

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Today
cs: Dnes

en: Yesterday
cs: Včera

en: Reports
cs: Logy

en: Last week
cs: Minulý týden

en: Last year
cs: Minulý rok

en: Tracking
cs: Sledování

en: Visitors
cs: Návštěvníci
