Piwik Reports (7.x-3.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Pages
gl: Páxinas

en: Actions
gl: Accións

en: Overview
gl: Vista xeral

en: Settings
gl: Axustes

en: Keywords
gl: Palabras chave

en: Statistics
gl: Estatísticas

en: Filter
gl: Filtro

en: Downloads
gl: Descargas

en: Today
gl: Hoxe

en: Search engines
gl: Motores de busca

en: Reports
gl: Informes

en: Visitors
gl: Visitantes
