Piwik Reports (7.x-3.0-alpha3) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Actions
he: פעולות

en: Overview
he: סקירה

en: Settings
he: הגדרות

en: Keywords
he: מילות מפתח

en: Last month
he: בחודש האחרון

en: Statistics
he: סטטיסטיקות

en: Filter
he: סינון

en: Today
he: היום

en: Yesterday
he: אתמול

en: Reports
he: דוחות

en: Last year
he: בשנה האחרונה

en: Visitors
he: גולשים
