Piwik Reports (7.x-3.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (20 entries)

en: Pages
nl: Pagina's

en: Actions
nl: Acties

en: Overview
nl: Overzicht

en: Settings
nl: Instellingen

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Last month
nl: Afgelopen maand

en: Statistics
nl: Statistieken

en: No data available.
nl: Geen gegevens beschikbaar

en: Today
nl: Vandaag

en: Yesterday
nl: Gisteren

en: Search engines
nl: Zoekmachines

en: Reports
nl: Rapporten

en: Last week
nl: Afgelopen week

en: Last year
nl: Vorig jaar

en: Tracking
nl: Volgen

en: Loading data...
nl: Data ophalen...

en: Visitors
nl: Bezoekers

en: Visits
nl: Bezoeken

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
nl: Welke tekst moet er aan de gebruiker getoond worden?

en: Custom variables
nl: Aangepaste variabelen
