Piwik Reports (7.x-3.0-alpha3) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Actions
nn: Handlingar

en: Overview
nn: Oversikt

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Keywords
nn: Nøkkelord

en: Filter
nn: Filtrer

en: Reports
nn: Rapportar
