Piwik Reports (7.x-3.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (13 entries)

en: Pages
sk: Stránky

en: Actions
sk: Akcie

en: Overview
sk: Prehľad

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: No data available.
sk: Žiadne dáta nie sú dostupné.

en: Today
sk: Dnes

en: Search engines
sk: Vyhľadávače

en: Reports
sk: Hlásenia

en: Tracking
sk: Sledovanie

en: Visitors
sk: Návštevníci
