Piwik Reports (7.x-3.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (11 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Actions
ta: செயல்கள்

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Keywords
ta: குறிச்சொற்கள்

en: Last month
ta: கடைசி மாதம்

en: Statistics
ta: புள்ளிவிபரங்கள்

en: Filter
ta: வடிகட்டி

en: Today
ta: இன்று

en: Reports
ta: அறிக்கைகள்

en: Visitors
ta: பார்வையாளர்கள்
