Piwik Reports (7.x-3.0-beta1) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Pages
da: Sider

en: Actions
da: Handlinger

en: Overview
da: Overblik

en: Settings
da: Indstillinger

en: Times
da: Gange

en: Keywords
da: Nøgleord

en: Last month
da: Seneste måned

en: Statistics
da: Statistik

en: No data available.
da: Ingen data til rådighed.

en: Today
da: I dag

en: Yesterday
da: I går

en: Reports
da: Rapporter

en: Last week
da: Seneste uge

en: Last year
da: Seneste år

en: Visitors
da: Besøgende

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
da: TODO Tilføj en beskrivende tekst til visning i grænsefladen.

en: Custom variables
da: Brugerdefinerede variable
