Piwik Reports (7.x-3.0-beta1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Pages
gu: પૃષ્ઠો

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Today
gu: આજે

en: Reports
gu: અહેવાલો
