Piwik Reports (7.x-3.0-beta1) - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Actions
tr: Eylemler

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Last month
tr: Geçen ay

en: Statistics
tr: İstatistikler

en: Filter
tr: Süzgeç

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Today
tr: Bugün

en: Yesterday
tr: Dün

en: Search engines
tr: Arama motorları

en: Referers
tr: Yöneltenler

en: Reports
tr: Raporlar

en: Last week
tr: Geçen hafta

en: Last year
tr: Geçen yıl

en: Visitors
tr: Ziyaretçiler
