Piwik Reports (7.x-3.0-beta2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Actions
fa: عملکردها

en: Overview
fa: مرورکلی

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Keywords
fa: کلمات کلیدی

en: Last month
fa: ماه گذشته

en: Statistics
fa: آمار

en: Filter
fa: فیلتر

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Today
fa: امروز

en: Search engines
fa: موتورهای جستجو

en: Reports
fa: گزارش‌ها

en: Last week
fa: هفته گذشته

en: Visitors
fa: بازدیدکنندگان
