Piwik Reports (7.x-3.0-beta2) - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Actions
fi: Toimenpiteet

en: Overview
fi: Yleiskatsaus

en: Settings
fi: Asetukset

en: Keywords
fi: Avainsanat

en: Last month
fi: Edellinen kuukausi

en: Statistics
fi: Tilastot

en: Filter
fi: Suodatus

en: Downloads
fi: Lataukset

en: Token auth
fi: Merkkiautentikointi

en: Today
fi: Tänään

en: Yesterday
fi: Eilen

en: Reports
fi: Raportit

en: Last week
fi: Edellinen viikko

en: Last year
fi: Viime vuosi

en: Visitors
fi: Vierailijat

en: Custom variables
fi: Kustomoidut muuttujat
