Piwik Reports (7.x-3.0-beta2) - en to ku translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Statistics
ku: ئامار

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Today
ku: ئەمڕۆ

en: Reports
ku: ڕاپۆرتەکان

en: Visitors
ku: میوانان

en: Piwik Reports
ku: ڕاپۆرتەکانی Piwik
