Piwik Reports (7.x-3.0-beta2) - en to uk translation catalogue (30 entries)

en: Pages
uk: Сторінки

en: Actions
uk: Дії

en: Overview
uk: Огляд

en: Settings
uk: Налаштування

en: Times
uk: Терміни

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Last month
uk: Останній місяць

en: Statistics
uk: Статистика

en: Filter
uk: Фільтр

en: Downloads
uk: Завантаження

en: No data available.
uk: Відсутні дані.

en: Today
uk: Сьогодні

en: Yesterday
uk: Вчора

en: Search engines
uk: Пошукові системи

en: Reports
uk: Звіти

en: Operating system
uk: Операційна система

en: Last week
uk: Останній тиждень

en: Last year
uk: Останній рік

en: Websites
uk: Веб-сайти

en: Tracking
uk: Стеження

en: Configure the settings used to generate your Piwik tracking code.
uk: Зконфігурувати налаштування, використовувані для створення коду відстеження Piwik.

en: You do not have any reports.
uk: Жодних звітів не знайдено.

en: Loading data...
uk: Завантажуються дані...

en: Visitors
uk: Відвідувачі

en: Visits
uk: Відвідування

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
uk: ЗРОБИТИ: Додати опис для показу в інтерфейсі.

en: Page views
uk: Перегляди сторінок

en: Custom variables
uk: Спеціальні змінні

en: Piwik Reports
uk: Звіти Piwik

en: The URL to your Piwik base directory. Example: "http://www.example.com/piwik/".
uk: URL до основного каталогу Piwik. Приклад: "http://www.example.com/piwik/".
