Piwik Reports (7.x-3.0-beta2) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Pages
vi: Trang

en: Actions
vi: Thao tác

en: Overview
vi: Tổng quan

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Keywords
vi: Từ khóa

en: Statistics
vi: Thống kê

en: Filter
vi: Lọc

en: Downloads
vi: Tải về

en: No data available.
vi: Không có sẵn dữ liệu

en: Today
vi: Hôm nay

en: Yesterday
vi: Hôm qua

en: Reports
vi: Báo cáo

en: Visitors
vi: Khách tham quan

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
vi: TODO Viết mô tả để hiển thị trong UI.
