Piwik Reports (7.x-3.0-rc1) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Pages
eo: Paĝoj

en: Actions
eo: Agoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Keywords
eo: Ĉefvortoj

en: Statistics
eo: Statistiko

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Reports
eo: Raportoj

en: Visitors
eo: vizitantoj
