Piwik Reports (7.x-3.0-rc1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Pages
is: Síður

en: Actions
is: Aðgerðir

en: Overview
is: Yfirlit

en: Settings
is: Stillingar

en: Keywords
is: Lykilorð

en: Statistics
is: Tölfræði

en: Filter
is: Sía

en: Today
is: Í dag

en: Yesterday
is: Í gær

en: Reports
is: Skýrslur
