Piwik Reports (7.x-3.0-rc1) - en to jv translation catalogue (10 entries)

en: Pages
jv: Kācā

en: Actions
jv: Aksi

en: Overview
jv: Sekilas

en: Settings
jv: Sétingan

en: Keywords
jv: Tembung kunci

en: Statistics
jv: Statistik

en: Filter
jv: Saring

en: Today
jv: Dinā iki

en: Reports
jv: Laporan

en: Visitors
jv: Pengunjung
