Piwik Reports (7.x-3.0-rc1) - en to kk translation catalogue (8 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Overview
kk: Шолу

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Reports
kk: Есептер
