Piwik Reports (7.x-3.0-rc1) - en to oc translation catalogue (12 entries)

en: Pages
oc: Paginas

en: Actions
oc: Accions

en: Overview
oc: Vista d'ensemble

en: Settings
oc: Paramètres

en: Keywords
oc: Mots claus

en: Statistics
oc: Estatisticas

en: Filter
oc: Filtrar

en: Today
oc: Uèi

en: Yesterday
oc: Ièr

en: Reports
oc: Rapòrts

en: Websites
oc: Sites web

en: Visitors
oc: Visitaires
