Piwik Reports (7.x-3.0-rc1) - en to pl translation catalogue (22 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Actions
pl: Akcje

en: Overview
pl: Przegląd

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Last month
pl: Poprzedni miesiąc

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Filter
pl: Filtr

en: Downloads
pl: Pobrania

en: Today
pl: Dzisiaj

en: Yesterday
pl: Wczoraj

en: Search engines
pl: Wyszukiwarki

en: Reports
pl: Raporty

en: Last week
pl: Poprzedni tydzień

en: Last year
pl: Poprzedni rok

en: Websites
pl: Strony

en: Loading data...
pl: Trwa ładowanie danych...

en: Visitors
pl: Odwiedzający

en: Search engines & keywords
pl: Wyszukiwarki i słowa kluczowe

en: Visits
pl: Odwiedziny

en: TODO Add a descriptive string here to show in the UI.
pl: TODO Dodać opis wyświetlany w UI.

en: Custom variables
pl: Własne zmienne
