Piwik Reports (7.x-3.0-rc1) - en to te translation catalogue (14 entries)

en: Pages
te: పేజీలు

en: Actions
te: చర్యలు

en: Overview
te: అవలోకనం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Keywords
te: కీపదాలు

en: Last month
te: గత నెల

en: Statistics
te: గణాంకాలు

en: Filter
te: వడపోయి

en: Today
te: ఈరోజు

en: Yesterday
te: నిన్న

en: Reports
te: నివేదికలు

en: Last week
te: గత వారం

en: Last year
te: గత సంవత్సరం

en: Visitors
te: సందర్శకులు
