Piwik Reports (7.x-3.0) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: Overview
bn: সারসংক্ষেপ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Keywords
bn: কী-ওয়ার্ড

en: Statistics
bn: পরিসংখ্যান

en: Filter
bn: ফিল্টার

en: Today
bn: আজ

en: Reports
bn: রিপোর্ট
